نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: چکار کنم

4671
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

چکار کنم

از پریروز سرپرست کارگاه یجوری شده،از فرشگاه تماس گرفتن ک قطعه رو سوراخ کنید برسونید امروز،به سرپرست گفتم گفت فردا بعدازظهر،منم همونموقع زنگ زدم فروشگاه گفتم بعد ازظهر اماده میشه،بعد ازظهر از فروشگاه زنگ زدن ک اینو چرا سوراخ نکردین؟

رفتم به سرپرست گفتم مگه شما نگفتین فردا بعدازظهر میفرستین سوراخم نکردین ک ،گفت من به خودشون گفتم این سوراخ نمیشه،فردا از فروشگاه زنگ زده ک چرا به سرپرست نگفتی ،همونموقع سرپرست اومد بهش گفتم فلانی مگه من بهت نگفتم

گفت نه تو دوساعت بعدش گفتم به فروشگاه گفتم خانم فلانی شما ک یادتونه من همونموقه باهاتون تماس گرفتم گفتم گفتن فردا بعدازظهر گفت اره یادمه همونموقه گفتی ،سرپرستم گفت نه تو نیومده بمن بگی ک تایید شده یا نه،بعد گفت قیافه حق به جانب نگیر ک انگار حق با توهه

دیروز یکار اشتباه دگ هم کرد ک اونم انداخت گردن من ،ولی من همکارمو توجیه کردم ک تقصیر من نبوده

باز یکی از مراجعه کننده ها رو بجای اینکه بفرسته سمت من فرستاده بره دفتر ک خارج از کارخونه هست

حالا سابقه من تو این شرکت ۵ ماهه،سرپرست ۲۰ سال،اون مرده و منم خانم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چکار کنم

سلام به شما دوست عزیز
    بهتر است آرامش خودتان را حفظ کنید و سعی کنید در احترام شرایط پیش آمده را برای مسئول خود توضیح بدهید بدون زیر سوال بردن سرپرست خود را نیز زیر سوال ببرید شرایطی را که خودتان با آن مواجهه شده اید را توضیح بدهید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چکار کنم

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز شرایطی که مطرح کردید در واقع توصیفی از یک اختلاف بین فردی بود که در بین تمام افراد و در موقعیتهای مختلف ممکن است رخ دهد و امری اجتناب ناپذیر است.
    اینگونه موارد معمولا تنش آمیز و اضطراب آور هستند و با توجه به توضیحاتی که مطرح کردید احساس نگرانی شما در این زمینه هم کاملا قابل درک است.
    برخی از افراد ممکن است رفتارهای تحکم آمیز داشته باشند و نخواهند اشتباه خودشان را بپذیرند و یا به هردلیلی رفتارهایی داشته باشند که آزاردهنده باشد و یا به خاطر موقعیت کاری و جایگاه و قدرت و سابقه ای که دارند و یا حتی جنسیت، بخواهند رفتارهای غیر منصفانه داشته باشند که تمام این موارد از کنترل و اراده ما خارج است.
    به این معنا که ما نمی توانیم آنها را تغییر دهیم یا کاری کنیم که دست از رفتارهای نادرستشان بردارند و اخلاقی تر و بهتر رفتار کنند.
    این بخش ماجرا اگرچه ممکن است بسیار ناراحت کننده باشد اما واقعیتی است که باید بپذیریم و چاره ای جز پذیرش هم نداریم.
    یا این بار که همه باید رفتار منصفانه و اخلاقی داشته باشند و درست رفتار کنند هم به نظر می رسد غیر واقع بینانه و در عمل نشدنی و دست نیافتنی باشد.
    اینگونه باورها فقط باعث می شوند ما بیشتر در موقعیتهایی که خلاف این باورها و یا قوانین و بایدهایی که داریم اتفاق میفتد، احساس ناکامی و خشم کنیم.
    با در نظر گرفتن این واقعیتها بهتر است در هر موقعیتی فقط بر خودمان و رفتارهای خودمان و توانمندی ها و مهارتهای خودمان متمرکز شویم.
    همچنین بجای تمرکز بر خود مشکل، بر حل مساله و اینکه چگونه می توانیم اوضاع را بهتر کنیم تمرکز کنیم.
    به عنوان مثال اکنون در موقعیت و موضوعی که شما مطرح کردید به نظر می رسد خواسته شما و هدف اصلی تان اثبات درستی کار خودتان و اینکه وظایفتان را درست انجام می دهید و فرد مورد اعتماد و مسئولیت پذیری هستید می باشد.
    با در نظر گرفتن این خواسته باید ببینید که چگونه می توانید به این خواسته و هدفی که دارید نزدیکتر شوید؟
    به بیان دیگر اگر چگونه رفتار کنید گام موثری در این مسیر برداشته اید؟
    گاهی شاید با سنجیدن موقعیت، گفتگو و مذاکره از شیوه اصولی آن بهترین راه برای حل موضوع و رسیدن به توافق و حل مشکلات بین فردی و برطرف کردن سوء تفاهمات باشد.
    گاهی شاید دادن زمان و ادامه دادن به انجام کار درست و خوب خودمان برای نشان دادن تصویر واقعی مان از یک فرد متعهد و مسئولیت پذیر در مرور زمان باشد.
    بسته به شرایط و تشخیصی که خودتان با توجه به موقعیت تان و خواسته تان می دهید، می توانید در مسیر رسیدن به اهدافتان اقدامات موثرتری انجام دهید.
    مهارت هایی مانند مدیریت خشم و احساسات منفی دیگر و حل مساله و همچنین روابط بین فردی در این زمینه می توانند کمک کننده باشند که همه آنها مهارتهای اکتسابی هستند.
    به این معنا که از طریق آموختن و تمرین به دست می آیند و تقویت می شوند که در این زمیه می توانید با مطالعه و تمرین بیشتر خودتان را توانمندتر سازید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد